НОВИНИ

Захисник Тимошенко не виключає, що Ющенка примусово доставлять до суду

У випадку, якщо третій президент України (2005-2010) Віктор Ющенко не з'явиться давати свідчення у якості свідка по "газовій справі" проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко, то буде забезпечена його доставка. Про це заявив захисник Тимошенко Юрій Сухов.

"Якщо Ющенко не прийде до суду, я думаю, що буде ставитися питання про забезпечення його явки", - сказав адвокат журналістам на брифінгу біля Печерського суду.

Він також нагадав, що в середу до суду повинен бути доставлений колишній представник президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський, оскільки раніше на виклики до суду він не реагував.

За повідомленнями ЗМІ, минулої п'ятниці в канцелярію Печерського суду надійшов лист за підписом Ющенка, у якому він, з одного боку, повністю підтверджує свої свідчення під час досудового слідства, а з іншого боку, відмовляється прибути для допитів у суді.

Втім, державне обвинувачення виступає за допит екс-президента Ющенка як свідка у кримінальній справі проти Тимошенко щодо газових контрактів з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.