НОВИНИ

Горбачов переконаний, що Росія повертається в Радянський Союз

Михайло Горбачов в інтерв'ю німецькому тижневику Der Spiegel заявив, що правляча партія «Єдина Росія» на чолі з прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним все більше схожа на КПРС і тягне країну в минуле.

«Вони тягнуть нас у минуле, в той час як країна гостро потребує модернізації», - заявив Горбачов в інтерв'ю, приуроченому до 20-ї річниці серпневого путчу в СРСР.

Щодо майбутніх в березні 2012 року президентських виборів в Росії колишній радянський лідер висловився проти повернення Путіна в президентське крісло. За його словами, які наводить агентство dpa, прем'єр зацікавлений в тому, щоб залишатися при владі, «але не для того, щоб вирішувати нагальні проблеми».

«На думку народу ніхто не зважає, а всі партії - це всього лише маріонетки в руках правлячого режиму», - додав політик.

Горбачов згадав і про свої помилки, допущені ним два десятиліття тому. Він зазначив, що вчасно не зміг розформувати комуністичну партію, незадовго до путчу виїхав у відпустку до Криму і недооцінював руху за незалежність в республіках СРСР. Крім того, свого основного політичного противника Бориса Єльцина, який доклав чимало зусиль до відставки Горбачова, він повинен був заздалегідь «відправити послом в якусь бананову республіку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.