НОВИНИ

Фестиваль «Бандерштат-2011» у Луцьку очікує три тисячі гостей

У Луцьку відбувається п’ятий фестиваль українського духу «Бандерштат-2011».

У фестивалі беруть участь молоді, патріотично налаштовані люди з усієї України.

Виконавчий директор фестивалю Павло Данильчук відзначив, що у перший день фестивалю, 13 серпня, зібралося понад 2 тис. людей.

«Сьогодні другий день «Бандерштату», дуже насичена програма, а тому очікується до 3 тисяч учасників", - додав Данильчук.

Загалом у програмі свята – концерт за участю відомих українських гуртів, літературні гутірки. Традиційно широкою є патріотично-виховна складова фестивалю, в рамках якої заплановані зустрічі з ветеранами УПА, розгорнення різних тематичних виставок та експозицій, лекції на тематику історії УПА та національних героїв України тощо.

Також відбуваються традиційні для «Бандерштату» конкурс на кращого стрільця, майстер-класи з традиційних українських бойових мистецтв, патріотичні квести, татуювання і боді-арт патріотичного змісту та багато іншого. Літературна частина фестивалю представлена молодими поетами з різних куточків України.

Cьогодні ж Василь Шкляр презентуватиме учасникам фестивалю свій роман «Залишенець. Чорний ворон».

Потім відбудуться зустрічі з відомими людьми, флешмоб «Бандера – Герой України!», концертна програма. Завершиться свято опівночі нічною ватрою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.