НОВИНИ

На презентації книги Азарова не хочуть бачити читачів

У зв’язку з тим, що урочисте відкриття «VII Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку 2011» відбудеться за участі прем’єр-міністра України Миколи Азарова, в Українському домі будуть вжиті посилені заходи безпеки. Про це йдеться у повідомлені організаторів заходу, яке розміщене на офіційному сайті виставки-ярмарку.

Організатори просять учасників виставки-ярмарку обов’язково завчасно надіслати в Оргкомітет поіменний список працівників з паспортними даними та посадоюю Крім того, 16 серпня всі учасники та особи, що працюватимуть на виставці-ярмарку  повинні обов’язково мати при собі паспорт.

«Представники ЗМІ потрапити на виставку-ярмарок 16 серпня можуть виключно за умови попередньої акредитації. При собі всім без виключення мати паспорт та посвідчення журналіста. Без попередньої акредитації Вас не пропустять на виставку-ярмарок до 12.00», - йдеться у повідомленні.

Водночас, організатори радять поціновувачам книги, «у зв’язку з офіційними заходами та особливим пропускним режимом у перший день роботи виставки-ярмарку» приходити після 11:00.

Як зясувалося, посилення безпеки пояснюється тим, що Азаров відвідує виставку не для «галочки», а щоб презентувати книгу, написану у співавторстві ним книгу.

 «09:00-11.00 Презентація книги Азарова М. Я., Ярошенко М. Я, Ярошенко Ф. О., Бушуева С. Д., «Инновационные механизмы управления программами развития». Запрошені до участі: Премєр-міністр України – Азаров М. Я., Міністр фінансів України – Ярошенко Ф. О., радник Міністра фінансів України – Бушуев С. Д. директор видавництва «Самміт-книга», - вказано у програмі.

Як повідомлялось, за роки незалежності обсяги книговидавництва впали майже у 5 разів.

Напередодні незалежності, наприкінці 1980-х років – сумарний наклад книжок, видрукуваних за рік, сягав 189,5 млн примірників і 8449 назв. Середній тираж видання становив 22,5 тис. екземплярів, а на жителя України припадало 3,7 книжки.

2010 року сумарний річний наклад був 45 млн примірників і 22,55 тис. назв за середнього тиражу 1993 екземпляри. На особу припадало лише 0,98 книжки.

Нагадаємо, у березні,  Державний комітет телебачення та радіомовлення затвердив вісім книг, які будуть надруковані за програмою «Українська книга». Більшість із них написали політики та чиновники.

Зокрема, серед запропонованих 50 творів на мовах нацменшин (російській, кримськотатарській, ідиш, угорській) експертна рада Держтелерадіо схвалила російськомовну книгу екс-міністра Анатолія Толстоухова «Харцизьк: час, події, люди». Її співавторів - нардеп-регіонал Володимир Зубанов. Він же і член експертної ради. На друк книги виділили 350 тисяч гривень.

Загальний бюджет затверджених восьми книг становить 1,4 млн гривень. Окрім цього, на ще з півсотні книг мають виділити 9 млн 350 тисяч грн. А всього на програму «Українська книга» в 2011-му році в бюджеті заплановано 20 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.