НОВИНИ

Азаров підпорядкував Пирогово міністерству культури

Кабінет Міністрів передав Національний музей побуту й архітектури (Пирогово) у Голосіївському районі Києва в сферу управління Міністерства культури. Про це сказано в повідомленні прес-служби Мінкультури.

Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні уряду 10 серпня.

Раніше музей у Пироговому перебував у підпорядкуванні Національної академії наук.

Метою передачі музею є формування сучасної інфраструктури музейної справи і створення умов для виконання завдань музею, що містять наукову і культурно-освітню діяльність.

Відповідно до повідомлення, передача музею в Пироговому в сферу управління Мінкультури дасть змогу запровадити уніфіковані системи обліку, зберігання, охорони, демонстрації і переміщення предметів державної частини Музейного фонду України, а також покращить систему фінансування і забезпечить стандарти якості надання культурних послуг.

Нагадаємо, у липні депутат Київської міської ради, голова фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Тетяна Меліхова заявляла про намір міськради на черговому засіданні прийняти рішення, відповідно до якого площу музею в Пироговому в Голосіївському районі буде скорочено на 20 га до 111,519 га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.