НОВИНИ

Франція не відкликала свого посла в Україні

Жак Фор продовжує свою місію Посла Франції в Україні. Про заявив речник Міністерства Закордонних та Європейських справ Франції під час брифінгу 10 серпня, відповідаючи на запитання Тижня стосовно чуток про відкликання посла.

«Париж не відкликав Жака Фора. Він продовжує свою місію Посла Франції в Україні», - заявив речник МЗЄЗ Франції, повідомляє прес-служба французького посольства в Україні.

Він також нагадав текст заяви, зробленої у п’ятницю 5 серпня стосовно арешту Тимошенко.

«Франція дуже стурбована арештом пані Тимошенко. Мотивації судового розгляду її справи викликають у нас запитання. Зокрема, нам видається, що право на захист не забезпечене».

Ми постійно підкреслюємо, що додержання норм права є ключовим елементом побудови партнерства між Францією, Європейським союзом та Україною.

У МЗСЄ Франції пообіцяли, що разом зі своїми європейськими партнерами і надалі з великою увагою слідкуватимуть «за розвитком ситуції стовосно пані Тимошенко»

Нагадаємо, раніше в ЗМІ поширилася інформація про те, що Фор був відкликаний Францією у зв'язку з його висловлюваннями відносно судового процесу над колишнім прем'єр-міністром, лідером партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

Наприкінці липня Фор заявив, що вважає судовий процес над Тимошенко віддаленим від права і наближеним до політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.