НОВИНИ

Міліція знімає на відео прихильників Тимошенко

Правоохоронці знімають на відео учасників акції біля Печерського суду Києва. Про це «Тижню» розповів депутат від БЮТ, який працює в наметовому містечку.

За його словами, влада готується до масових переслідувань.

Він розповів, що групи міліціонерів, приблизно по 4-5 осіб, один із яких обов’язково в цивільному, знімають мітингувальників. Вони ходять біля наметів, а також позначок із зазначеними областями і населеними пунктами.

Кількох таких операторів, яких помітили мітингувальники, виштовхали за межі наметового містечка.

Депутат від БЮТ впевнений, що відеофіксація проводиться з метою подальшого збору інформації про учасників акції. Таким чином, влада буде тиснути на них, зокрема, у веденні бізнесу та шляхом залякування їхніх родичів.

Депутат наголосив, що навіть члени партії, які мають автобуси, через тиск відмовляються везти людей.

Між тим біля Печерського суду зібралося кілька сотень прихильників екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Вони поводяться тихо і спокійно. На відміну від противників Тимошенко під керівництвом Калашнікова. Вони, всупереч рішенню суду, проводять мітинг на Хрещатику, використовуючи гучномовці.

Зазначимо, Хрещатик заставлено міліцейськими автобусами. Серед них також стоїть два автозаки для перевезення в’язнів.

Як вчора повідомили у прес-службі МВС, у цілодобовому режимі для забезпечення охорони громадського порядку несуть службу близько 2 тисяч правоохоронців, у тому числі працівники міліції з кількох інших регіонів держави.

Нагадаємо, «Тиждень»здійснив експрес-аналіз заходів влади, за допомогою яких вона намагається не допустити акцій протесту, або продемонструвати їх нікчемність.

Головною «зброєю» влади проти невдоволених громадян, які виходять протестувати на вулицю, залишаються «незалежні» суди, міліція та різного роду фальсифікації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.