НОВИНИ

У Комітеті опору диктатурі Януковичу пообіцяли неприємні сюрпризи

Комітет опору диктатурі вже почав реалізацію своїх планів, які, однак, поки не розголошуються. Про це розповів депутат від НУНС Юрій Гримчак.

«У нас є план дій, який ми вже реалізовуємо. Але не буду розкривати його деталі, бо наша влада дуже любить, коли ми їх розкриваємо наперед. Хай вона очікує багато неприємних для неї несподіванок», - заявив Гримчак.

За його словами, на порядку денному стоїть лише одне запитання: ми будемо демократією чи диктатурою? «Саме тому всі ті сили, які раніше тяжко знаходили спільну мову, сьогодні знайшли її в один момент», - зазначив він.

«Хотів би наголосити, що інших варіантів подальшого розвитку подій в Україні, окрім консолідації опозиції, більше немає: або опозиція об'єднається і ми будемо разом добиватись своїх цілей, або нас кожного по одному переловлять», - додав депутат.

Гримчак зазначив, що Комітет використовуватиме усі засоби, які дозволені законами і Конституцією, й адекватно і справедливо реагуватиме на дії влади.

Депутат упевнений, що діяльність Комітету опору диктатурі буде більш ефективною, ніж Комітету захисту України.

«Я був на декількох перших засіданнях Комітету захисту. Тоді "комітетники" ніяк не могли з'ясувати, хто ж головніший - було багато галасу і провокацій. Сьогодні ж спільну заяву підписали представники політичних сил в ранзі лідерів або їхніх заступників. Серйозні люди зрозуміли, що треба діяти далі разом», - заявив він.

Нагадаємо, сьогодні Європейська партія, Партія захисників Вітчизни, партія "Народна Самооборона", "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" ,"Реформи й порядок", "Громадянська позиція", "Наша Україна", "Народний рух України" і "Фронт змін" створили Комітет опору диктатурі в Україні. До них також приєдналися партія "За Україну!" та ВО "Свобода".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.