НОВИНИ

Політв’язні нагадали Януковичу, чим закінчився режим Кучми

Політв’язні справи «9 березня 2001року», закликали всіх людей доброї волі стати на захист Юлії Тимошенко, незалежно від ставлення до її політичної і урядової діяльності.

Публікуємо повний текст заяви, яка є у розпорядженні Тижня.

«Заява полiтв’язнiв по «справi 9 березня 2001 року» з приводу політично вмотивованого арешту Тимошенко Ю.В.

Узурпувавши владу в країні, громадянин Янукович за останні півтора року вдався до нечуваних останнім часом репресій, задіявши до цього весь злочинний режим в Україні. Режим почав з патріотичної молоді, що взяли участь в акціях проти дій міністра-україножера Табачника, піддав тортурам десятки молодих патріотів в Запоріжжі за ненасильницьку антисталінську позицію, позбавив волі активістів «Податкового Майдану», кинув за грати екс-урядовців, які стали на дорозі фінансових інтересів спонсорів цієї злочинної влади, і врешті дійшло до того, що всупереч нормам українського законодавства та людських моральних норм, заарештували головного політичного опонента – Юлію Тимошенко! Цим самим поставивши під загрозу ізоляції нашої держави від цивілізованого світу та повернення України в орбіту геополітичних інтересів кремлівських українофобів.

Ми, політв’язні справи «9 березня 2001р.», закликаємо всіх людей доброї волі стати на захист Юлії Тимошенко, незалежно від ставлення до її політичної і урядової діяльності.

Хочемо нагадати, що репресії «9 березня 2001 року», а також подальші кримінальні переслідування опозиції в часи кучмізму, відбулися саме після арешту Юлії Володимирівни. А через декілька років ми все ж вийшли на Майдан і зупинили злочинний режим громадянина Кучми.

Але сьогодні злочинний режим так гіперактивізував свою злочинну діяльність щодо патріотів України і політичної опозиції, що цим сам форсує свою швидку і ганебну поразку. Той хто думає, що сьогодні його хата з краю – завтра виявить, що вона є тюремною камерою. Не піддавайтесь почуттю байдужості обивателя! Виходьте на боротьбу не за політичних лідерів – а за право і правосуддя в нашій країні. Ми не закликаємо ставити за мету зміну влади – ми закликаємо взяти за мету зміну ставлення влади до нашої Держави України і її громадян!

Свободу Юлії Тимошенко, Юрію Луценку, Ігорю Діденку і всім політв’язням злочинного режиму громадянина Януковича!

Слава Україні!

Микола Ляхович

Володимир Горощук

Григорій Ляхович

Владислав Мирончук

Володимир Павлюк

Андрій Шкіль».