НОВИНИ

Екс-голова Печерського суду вважає, що судді Кірєєву не вистачає досвіду для справи Тимошенко

Суддя вже програв Тимошенко через відсутність досвіду. Про це сказав екс-голова Печерського суду Микола Замковенко в ефірі ТВі.

«Суд попався на її «уловки», і вже 1:0 на користь Тимошенко. Вона дійсно намагалась затягнути розгляд справи, суддя попався на цю уловку. Вона намагалась затягнути процес в політичне русло і суддя на це попався», - пояснив Замковенко.

На його думку, також несправедливо, коли суддя сам вирішує чи давати відвід самому собі в судовому процесі.

«На той період, коли я працював, закони діяли так, що коли звертались з приводу відводу судді, то це вирішував голова суду. А зараз це сміхотворно, розумієте, коли сам за себе вирішуєш питання про відвід. Це несправедливо і це неправильно».

Як повідомлялось, 5 серпня під час суду сторона державного обвинувачення звернулася до суду із клопотанням про зміну для екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко міри запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Клопотання було заявлено стороною обвинувачення після запеклої дискусії Тимошенко з прем’єр-міністром Миколою Азаровим, який виступав у якості свідка під час розгляду справи.

Суддя Родіон Кірєєв прийняв рішення про  арешт Тимошенко, після чого міліція доставила її в Лук'янівський слідчий ізолятор.

Партія «Батьківщина» розпочала безстрокову акцію протесту проти арешту Юлії Тимошенко й закликала киян, мешканців інших областей України протягом кожного дня долучатися до мирного мітингу під стінами Печерського районного суду на Хрещатику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.