НОВИНИ

У РПЦ запевняють, що у Кіріла не інфаркт, а застуда

Патріарх Московський і всією Русі Кіріл днями був доправлений до лікарні через гостре вірусне захворювання (ГРВЗ), а не через інфаркт. Про це заявив глава прес-служби УПЦ Василь Анісімов, посилаючись на керівника прес-служби патріарха РПЦ батька Володимира (Віглянського).

За його словами, Кіріла вже виписали.

«Святійший вдома, працює. Більше того, учора він був на службі, причащався», - повідомив Анісімов.

Слова Анісімова підтвердив і прес-секретар Союзу православних громадян Кирило Фролов : «Я обдзвонив усі знайомі телефони патріархії, і мене завірили, що з патріархом усе нормально. Це українські розкольники розвернули істерію про хворобу, оскільки не бажають йому здоров'я».

У Луганській єпархії УПЦ підтвердили, що візит Кіріла в Луганськ, запланований на 14-15 вересня, не скасований. Там він проведе літургію на Театральній площі, візьме участь в освяченні храму. Очікується, що в літургії візьмуть участь близько 15 тис. прихожан, у тому числі і з Росії. Для них губернатор області Володимир Пристюк попросив прикордонну службу спростити процедуру переходу держкордону.

Нагадаємо,7 серпня ЗМІ з посиланням на джерело в єпископаті Московської патріархії повідомили, що причиною госпіталізації глави Російської православної церкви Патріарха Кіріла в Центральну клінічну лікарню Москви став інфаркт міокарда.

Вранці 30 липня на офіційному сайті РПЦ з'явилося повідомлення про те, що він переніс гостре вірусне захворювання, у зв'язку з чим скасовуються його поїздки в Кронштадт і Дівєєво 31 липня та 1 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.