НОВИНИ

Яценюк придумав рецепт приведення влади до тями

Арсеній Яценюк переконаний, що у випадку ув’язнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко опозиції не варто брати участь у виборах 2012 року. Про це політик заявив в ефірі каналу ТВі, повідомляє прес-служба телеканалу.

«У тому випадку, якщо Тимошенко буде за гратами на час проведення парламентської кампанії, опозиції варто подумати про те, чи взагалі брати участь у парламентських виборах 2012 року» - сказав Яценюк.

За його словами, «якщо опозиція відмовиться від так званої участі в парламентських виборах 2012 року, то ці вибори апріорі будуть визнані недемократичними».

Він висловив переконання, що в разі, «якщо влада піде тим самим сценарієм, яким вони йдуть сьогодні відносно опозиції на парламентських виборах 2012 року» будуть введені санкції з боку Заходу.

«Якщо сьогоднішній режим продовжить наступ на своїх політичних опонентів, якщо вони будуть фальшувати парламентські вибори, так само як вони фальшували місцеві, якщо ці вибори будуть визнані недемократичними – все, проти Україні будуть введені санкції, в мене немає жодного сумніву», - сказав Яценюк.

За його словами, в разі того, якщо суд не прийме рішення звільнити Тимошенко, «багатьом можновладцям можна викидати в шухляду закордонні паспорти, в тому числі дипломатичні».

На його думку, західна реакція може бути аналогічною тій, яка була по відношенню до Білорусі, але й російська реакція буде неоднозначною.

«У них всі гроші в доларах і в євро, у них мало грошей в російських рублях. Але навіть ті гроші, які в них у російських рублях, навряд чи після останніх заяв МЗС Росії можна буде дістати в Москві» - зазначив політик.

Щодо акції на підтримку Юлії Тимошенко завтра, о 9.00 біля Печерського суду Арсеній Яценюк запевнив, що «Фронт змін» і він особисто там буде.

Також він повідомив, що підготував клопотання про побачення з колишнім прем’єр-міністром.

Нагадаємо, 5 серпня Печерський райсуд Києва заарештував Тимошенко, після чого міліція доставила її в Лук'янівський слідчий ізолятор.

У зв’язку з цим партія «Батьківщина» розпочала безстрокову акцію протесту під Печерським районним судом Києва, а також під Лук'янівським СІЗО.

Партія «Батьківщина» ініціює створення загальноукраїнського Комітету опору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.