НОВИНИ

У Карпачової заявляють, що Тимошенко сидить у СІЗО майже в куротних умовах

Екс-прем'єр України, лідер партії «Батькивщина» Юлія Тимошенко, яка перебуває під вартою в Лук'янівському СІЗО, знаходиться в бадьорому настрої, не скаржиться на умови утримання. Про це заявив представник омбудсмена Анатолій Палій.

«Стан у неї бадьорий, бойовий. У неї постійно на обличчі була посмішка. Ми зайшли, нас щиро привітали (Ю. Тимошенко і дві сусідки по камері – ред.) і навіть запросили на обід», - сказав Палій в неділю журналістам після відвідування Лук'янівського СІЗО у рамках моніторингу умов утримання жінок-ув'язнених.

«Юлія Володимирівна сказала, що з нею поводяться досить шанобливо, висловила вдячність особисто керівникові СІЗО і персоналу», - розповів представник омбудсмена.

Він додав, що керівник Лук'янівського СІЗО, який нині знаходиться у відпустці, в неділю зустрівся з Тимошенко, щоб поцікавитися умовами її утримання в ізоляторі.

За словами Палія, екс-прем'єр не подавала ніяких скарг або заяв відносно переведення її в одиночну камеру.

Він підтвердив, що Тимошенко знаходиться в тій же камері, в якій була в 2001 році.

Представник омбудсмена повідомив, що було вирішено питання установки в камері холодильника і телевізора.

Палій також відмітив, що в камері немає проблем з доступом свіжого повітря - в ній є вікно розміром 160х120 см

За його словами, Ю. Тимошенко висловила вдячність своїм соратникам, зокрема особисто заступникові по партії «Батькивщина» Олександру Турчинову.

«Вона попросила передати вдячність усім тим, хто знаходиться тут (біля будівлі СІЗО – ред.). Юлія Володимирівна сказала, щоб ви (присутні біля СІЗО – ред.) не хвилювалися, вона відчуває, що більше хвилюєтеся ви, ніж вона», - сказав Палій.

Між тим, прес-служба «Батьківщини» з посиланням на своє джерело повідомляє, що біля дверей камери Лук'янівського СІЗО, в якій знаходиться Тимошенко, адміністрація ізолятора встановила камеру відеоспостереження.

За словами джерела, такі дії викликають у інших заарештованих «саркастичний сміх».

«Усі в основному співчувають Юлії Тимошенко», - відмітив співрозмовник «Батьківщини».

Прес-служба партії не виключає, що незабаром відеозапис з цієї камери може з'явитися в Інтернеті.

Нагадаємо, суд погодився заарештувати екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, задовольнивши клопотання  сторони обвинувачення щодо зміни запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту через «системні порушення підсудної, зокрема, перешкоджання допиту свідків». 

Як відомо, депутат від НУНС Юрій Гримчак заявляв, що екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Лук'янівському СІЗО тримають в камері на трьох осіб. Повідомлялося, що Луценко почувається добре, навіть виявляє почуття гумору

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.