НОВИНИ

У Сімферополі вже втретє суд відпускає, а прокуратура одразу затримує начальника Одеського порту

Центральний районний суд Сімферополя 6 серпня відпустив затриманого раніше підозрюваного у зловживанні службовим становищем начальника Одеського морського торговельного порту Миколу Павлюка, а співробітники прокуратури Криму відразу знову його затримали. Про це повідомила адвокат Павлюка Алла Кошенко.

За її словами, суд 6 серпня втретє виніс постанову про відмову в зміні запобіжного заходу з підписки про невиїзд на утримання під вартою Павлюка.

Проте слідчий прокуратури Криму знову затримав Павлюка в залі суду - у порядку статті 115 Кримінально-процесуального кодексу за фактом здійснення злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу (зловживання службовим становищем).

Нагадаємо, 4 серпня Центральний районний суд Сімферополя звільнив Павлюка під підписку про невиїзд, після чого слідчі відразу ж повезли його до слідчого відділу, де його знову затримали - за підозрою у зловживанні службовим становищем.

12 липня прокуратура Криму порушила проти 71-річного Павлюка кримінальну справу за підозрою у завданні збитків державі 170 тис. гривень при незаконній здачі в оренду готелю "Одеса" (Одеса).

25 липня прокуратура Криму порушила другу кримінальну справу проти нього за підозрою у завданні збитків державі 700 тис. гривень, 29 липня – третю.

Загальна сума інкримінованого Павлюку збитку становить зараз 850 тис. гривень.

Павлюк є начальником Одеського морпорту з 1985 року.