НОВИНИ

У Польщі заборонили пиво на матчах Євро-2012

Сенат Польщі 5 серпня проголосував проти поправки до Закону про безпеку на масових заходах, якою дозволявся продаж низько алкогольних напоїв на футбольних матчах, у тому числі під час матчів Євро-2012.

Минулого тижня цю поправку прийняв польський парламент. Проте Сенат забракував продаж на аренах "легкого" пива.

Найбільшу полеміку під час дискусії викликало питання про можливість розповсюдження на стадіонах напоїв, що містять до 3,5% алкоголю, в тому числі під час футбольних матчів.

Іншим спірним питанням стало забезпечення запровадження так званих пришвидшених слухань на стадіоні, з використанням відеоконференцій.

Сенатор політичного блоку "Право і справедливість" Пітер Калета напередодні голосування звернувся до зали із запитанням: якщо сьогодні буде дозволено продавати алкоголь на стадіонах, як ми будемо запобігати продажу наркотиків у школах?

За повну відміну алкоголю під час масових заходів проголосувало 53 сенатори , 36 – проти. Таким чином на Євро і після Євро на масових заходах, у тому числі футбольних стадіонах, буде діяти повна заборона на продаж, зберігання і вживання алкоголю.

Загалом було внесено 11 поправок в законодавство щодо безпеки під час масових заходів.

Нагадаємо, Євро-2012 пройде на стадіонах України та Польщі. Зараз триває підготовка стадіонів та інфраструктури до проведення матчів та прийому гостей чемпіонату з футболу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.