НОВИНИ

«Олімпійський» переїхав в офіс Фірташа за 270 тис

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» орендував приміщення в «Парусі» за 270 тисяч гривень. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Угоду укладено з ТОВ «П.М.А.» на оренду офісу з серпня по грудень 2011 року.

ТОВ «П.М.А.», засноване Юрієм Бобром і кіпрським офшором «Лусіна лімітед», здає офіси в бізнес-центрі «Парус» на вул. Мечникова, 2 в Києві. Тут орендує офіс Нацгентство з питань Євро-2012, якому підпорядковано НСК «Олімпійський».

НСК орендував приміщення площею 90 кв м. Вартість оренди склала 600 грн. за один квадратний метр на місяць, або $75.

Це значно дорожче від ціни, яку платить «Олімпійський» за оренду офісу у «Укрпрофоздоровниці». Вартість місячної оренди одного квадратного метра по вул.Шота Руставелі, 39/41 складає 230 грн., що майже втричі дешевше ніж в «Парусі».

В тендері «Олімпійського» також приймало участь ТОВ «КБ «КиївНДІпроект», яке здає в оренду офіси по вул. Б. Хмельницького, 16-22. Вартість пропозиції виявилась на 2 тис грн. дорожчою, ніж в «Парусі», тобто трохи більшою від 600 грн. за квадратний метр на місяць.

Між тим, саме в приміщенні по вул. Б. Хмельницького, 16-22 цього року орендувало у ПАТ «Київпроект» офіс Головне управління з питань підготовки Євро-2012 Київської міськдержадміністрації.

Тоді вартістю оренди склала 120 грн. за квадратний метр на місяць, що в п’ять разів дешевше від пропозиції на тендері НСК «Олімпійський».

Як відомо, віце-прем’єр Борис Колесніков вважає виправданим розміщення Нацагентства з питань Євро-2012 в «Парусі», незважаючи на дорогу оренду.

«Вся оплата за перебування цього агентства не складає і однієї сотої відсотка підготовки, а це обличчя нашої країни», – зазначив віце-прем’єр.

Власником «Парусу» є Дмитро Фірташ. Там же орендує приміщення його компанія Group DF.

Нагадаємо, 25 травня уряд затвердив загальну вартість реконструкції НСК «Олімпійський» на рівні 4 млрд 590 млн грн.

5 березня Кабмін збільшив вартість реконструкції спорткомплексу "Олімпійський" на 872,5 мільйонів гривень або на 29%. Загальна вартість проекту тоді складала 3 мільярди 878,43 мільйони гривень.

Як повідомлялося раніше, влітку 2009 року уряд збільшив кошторисну вартість реконструкції НСК "Олімпійський" з 2,1 млрд до 3,1 млрд грн. 

У грудні 2009 року віце-прем’єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що вартість робіт з реконструкції НСК «Олімпійський» складають 4,5 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.