НОВИНИ

В МЗС Росії наголосили, що "газові" угоди Тимошенко абсолютно законні

Газові угоди 2009 року між Україною та Росією були укладені в суворій відповідності з національним законодавством двох держав і міжнародним правом. Про це йдеться в офіційній заяві МЗС РФ, опублікованій на сайті відомства.

«У зв'язку з рішенням Печерського районного суду Києва заарештувати Ю.В. Тимошенко, яку Генпрокуратура України звинувачує в перевищенні влади при укладанні контракту на поставки російського газу в 2009 році, МЗС Росії заявляє наступне.

Усі «газові» угоди 2009 року укладалися в суворій відповідності з національним законодавством двох держав і міжнародним правом, і на їх підписання були отримані необхідні вказівки президентів Росії та України», - сказано у заяві.

В МЗС Росії наголошують, що суд над Тимошенко повинен бути неупередженим.

«Виходимо з того, що судовий розгляд стосовно Ю.В. Тимошенко повинен бути справедливим і неупередженим, відповідати всім вимогам українського законодавства при забезпеченні можливостей захисту та дотримання елементарних гуманітарних норм і правил», - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 5 серпня Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на утримання під вартою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.