НОВИНИ

Пляжі на південно-західному узбережжі Криму визнали небезпечними

У селищі Миколаївка Сімферопольського району Криму пляжі не відповідають нормам для прийому відпочивальників, а також забезпечення їхнього безпечного і комфортного відпочинку. Про це повідомила прес-служба міністерства курортів і туризму Криму.

«Ситуація, яка склалася в Миколаївці, є загрозливою для проведення там нормального курортного сезону», - зазначив заступник міністра курортів і туризму Ігор Котляр у ході засідання комісії з питань організації пляжного відпочинку.

За його словами, пляжні території загального призначення в селищі не обладнані інформаційними щитами, не забезпечено роботу рятувальних постів, порушені норми безпеки, пов'язані з підведенням електрики до торгових точок.

Крім того, не дотримуються правила санітарної очистки пляжів і умова, згідно з якою під комерційні послуги може бути зайнято не більше 35% території.

Також в Миколаївці проблемою залишається функціонування очисних споруд.

«Якщо найближчим часом всі існуючі недоліки не будуть усунуті, то виникне питання про необхідність закриття цієї пляжної території загального призначення, що, безумовно, негативно вплине на проведення курортного сезону в регіоні», - підкреслив Котляр.

За результатами розгляду проблеми комісія прийняла рішення звернутися до прокуратури.

Нагадаємо, наприкінці липня у районі курортного селища Миколаївка у Криму в результаті обвалу загинула 31-річна туристка з Волинської області. Як повідомили у кримському МНС, це не перший смертельний випадок на цих пляжах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.