НОВИНИ

Депутати і прибічники Тимошенко заблокували виїзди з Печерського суду

Народні депутати блокують виїзд з двору Печерського районного суду міста Києва, щоб не дозволити міліції вивезти екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко. Про це повідомила прес-служба партії «Батьківщина».

За повідомленням прес-служби, на підході до двору суду «Беркут» витісняє парламентаріїв та прихильників Тимошенко. Відбувається сутичка, є постраждалі, зокрема поранено одного з представників ЗМІ – оператора.

Міліція почала відступати під натиском людей, їй на допомогу прийшов загін «Беркуту». У дворі Печерського суду стоїть автомобіль для перевезення заарештованих.

Тим часом, учасники стихійного мітингу на Хрещатику перекрили автомобільний рух. Люди, тримаючи державні прапори України, утворили ланцюг поперек вулиці, заблокувавши рух транспорту.

Депутати закликають своїх колег на власних автомобілях також заблокувати виїзди з Печерського райсуду.

Тим часом, з будівлі Печерського райсуду вийшли бійці підрозділу «Беркут» та судової міліції «Грифон», які оточили автомобіль, в якому планують перевезти Юлію Тимошенко до СІЗО.

Нагадаємо, суд погодився заарештувати екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, задовольнивши клопотання  сторони обвинувачення щодо зміни запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту через «системні порушення підсудної, зокрема, перешкоджання допиту свідків». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.