НОВИНИ

Азаров прийшов свідчити у суд над Тимошенко зі своїми фотографом і відеооператором

Печерський районний суд м. Києва у рамках розгляду кримінальної справи проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо підписання газових контрактів з Росією у 2009 року розпочав допит прем`єр-міністра України Миколи Азарова.

Суд розпочав його допитувати об 11:55.

Перед допитом у залі суду стався інцидент, який викликав обурення усіх присутніх у судовій залі.

Зокрема, до зали судового засідання увійшли фотограф з фотокамерою та відеооператор з відеокамерою, які працюють в Кабінеті міністрів України. Після того, як їх почали розпитувати і журналісти, і присутні депутати, на яких підставах вони тут знаходяться, зважаючи на заборону судом здійснювати відео- та фотозйомку, представники Кабміну вийшли із зали.

Після того, як до зали ввійшов суддя Печерського райсуду м. Києва Родіон КІРЄЄВ, журналіст «Української правди» Мустафа Найєм звернувся до нього із запитанням: чи для всіх установлені однакові правила на заборону фото- та відеозйомки. Найєм зауважив, що при вході до приміщення суду у всіх журналістів відбирають фотокамери.

Кірєєв у відповідь на це вкотре наголосив, що правила встановлені однакові для всіх і ніхто не може здійснювати зйомку під час розгляду справи Тимошенко. Як повідомлялось, 4 серпня суд доручив Генпрокуратурі встановити місця перебування колишнього Президента Віктора Ющенка, екс-представника Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського, екс-першого заступника голови тодішнього Секретаріату Президента Олександра Шлапака та екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника для виклику їх у суд в якості свідків.

Прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова повідомила, що 28 липня на адресу Ющенка надійшло повідомлення про необхідність прибути до суду і дати свідчення, але у зв’язку з його перебуванні у плановій відпустці за межами України, він не зміг цього зробити. За словами Ванникової, Ющенко надасть свідчення після повернення з відпустки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.