НОВИНИ

Тимошенко зрозуміла, що Янукович нічого не вміє робити

Сторона Юлії Тимошенко зареєструвала низку клопотань у Печерському райсуді Києва в п’ятницю. Про це повідомив депутат БЮТ Сергій Власенко.

За його словами, захист повторно наполягатиме на виклику урядовців Тимошенко, представників «Нафтогазу» та «Укртрансгазу», а також низки експертів.

Крім того, БЮТ просить витребувати у Генпрокуратури лист ГПУ до голови адміністрації президента Сергія Льовочкіна, який ідентичний за змістом до відповіді заступника генпрокурора Віктора Кудрявцева на запит нардепа Володимира Олійника щодо експертизи по директивах Тимошенко.

До того ж, БЮТівці вимагають витребувати у Інституту держави і права імені Корецького оригінали цієї експертизи – і долучити її до справи, «оскільки вона (експертиза) згадувалася у свідченнях чотирьох свідків, а в матеріалах її досі немає».

Водночас, сама Тимошенко, прийшовши до суду у п’ятницю, в чергове наголосила на позбавленні її права захисту, недотриманні принципу змагальності та пришвидшенні процесу проти неї.

«Але навіть політичні репресії Янукович не вміє робити, нічого не вміє робити, і політичні репресії йому не вдаються», - заявила вона.

Станом на 9:25 засідання слухання справи, ще не починалося.

У коридорі на виклик свідчити очікують екс-міністр надзвичайних ситуацій Володимир Шандра і екс-міністр юстиції Микола Оніщук.

Як повідомлялось, 5 серпня Печерський суд оголосив перерву в засіданні з розгляду кримінальної справи проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових контрактів до 9:30 через її відсутність.

Нагадаємо, 4 серпня суд допитав колишнього міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка, колишнього міністра закордонних справ Володимира Огризка і колишнього заступника генпрокурора Віктора Кудрявцева.

Суддя Кірєєв також доручив Генеральній прокуратурі встановити місця перебування колишнього президента Віктора Ющенка, екс-представника президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського, екс-першого заступника голови тодішнього Секретаріату президента Олександра Шлапака й екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника для виклику їх до суду як свідків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.