НОВИНИ

Кірєєв відмовився слухати Бойка і захотів - Турчинова

Печерський районний суд Києва вирішив викликати як свідків у кримінальній справі проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових контрактів з Росією колишнього першого віце-прем'єра-міністра Олександра Турчинова й екс-керівника апарату прем'єра Михайла Лівінського.

Таке рішення суд прийняв на засіданні.

Таким чином суд частково задовольнив клопотання Тимошенко про запрошення як свідків з боку підсудної низки осіб.

Зокрема, суд відмовився залучити колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього віце-прем'єра-міністра Григорія Немирю, колишнього міністра праці й соціальної політики Людмилу Денисову, колишнього виконуючого обов'язки міністра фінансів Ігоря Уманського, колишнього міністра вугільної промисловості Віктора Полтавця, колишнього віце-прем'єра-міністра Івана Васюника, колишнього заступника голови Головного контрольно-ревізійного управління Наталію Рубан, а також представника компанії Ernst&Young у зв'язку з передчасністю клопотання про залучення цих людей як свідків.

Суд зазначив, що Тимошенко зможе ще раз заявити клопотання про залучення цих осіб як свідків після вивчення письмових доказів у справі.

Водночас, суд відмовив дежобвинуваченню у справі Юлії Тимошенко у виклику в якості свідка міністра ПЕК Юрія Бойка. Раніше на засіданні відповідне клопотання заявили прокурори.

У свою чергу захисник Тимошенко Юрій Сухов заперечив клопотання, оскільки, за його словами, Бойко не має відношення до даної справи.

Наступне засідання суддя призначив на 5 серпня о 9:00.

Нагадаємо, суд у справі Тимошенко слухає свідків з 26 липня.

Печерський районний суд Києва доручив Генеральній прокуратурі встановити місця перебування колишнього Президента Віктора Ющенка, екс-представника Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського, екс-першого заступника голови тодішнього Секретаріату Президента Олександра Шлапака й екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника для виклику їх до суду у кримінальній справі екс-прем'єр-міністра, лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко як свідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.