НОВИНИ

Патріарх Кіріл у вересні відвідає Луганськтепловоз

Патріарх Московський і всієї Русі Кіріл 15 вересня проведе в Луганську літургію, на якій очікують присутності близько 15 тисяч прихожан. Про це Тижню повідомили у прес-службі Луганської обласної державної адміністрації.

Під час сьогоднішнього обговорення організаційних питань, голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк звернувся до прикордонної служби з проханням по можливість прискорити процес переходу державного кордону для прихожан із сусідніх областей Російської Федерації.

Також він дав відповідні доручення щодо забезпечення транспортом тих парафіян, які приїдуть з міст і районів.

Приїзд патріарха Московського запланований на 14-15 вересня цього року. У рамках візиту він поспілкується з духовенством та паствою в Свято-Володимирському кафедральному соборі Луганська та відвідає Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля.

Кіріл проведе літургію на Театральній площі обласного центру. Після цього заплановані відвідини ПАТ "Луганськтепловоз" та покладання квітів до Пілону Слави та Могили Невідомого солдата.

Головною подією програми перебування патріарха Кирила на Луганщині стане участь в освяченні храму на честь Ікони Божої Матері "Розчулення" УПЦ. Після урочистого прийому голова УПЦ МП відбуде до Росії.

Нагадаємо, востаннє глава РПЦ прибув в Україну 26 липня. По дорозі до Києва він залетів до президента Віктора Януковича у Криму, а у Києві зустрівся з грузинським патріархом Ілією II, який також перебував в Україні з візитом.

Під час святкового молебня на Володимирській гірці з нагоди святкування хрещення Русі глава РПЦ назвав пам'ятник князеві Володимиру в Києві пам'ятником Кірілу.

Після візиту до України глава РПЦ переніс гостре вірусне захворювання, у зв'язку з чим лікарі настійно рекомендують йому в найближчі дні відмінити подорожі, зробити перерву в його щільному робочому графіку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.