НОВИНИ

Американці радять Путіну не критикувати лад, за якого російський прем'єр став мільярдером

Американський телеканал Fox Business, який належний Руперту Мердоку розкритикував заяву російського прем'єра Володимира Путіна про те, що США паразитують на світовій економіці.

Коментуючи те, що Білий дім і конгрес чи не в останній момент досягли угоди про запобігання дефолту, який американський уряд міг оголосити за своїми фінансовими зобов'язаннями 2 серпня, Путін поскаржився на те, що Вашингтон живе в борг.

Також Путін говорив про це 1 серпня, відвідуючи табір «Селігер-2011».

«Країна живе в борг, це означає, що вона живе не по кишені і перекладає частину навантаження своїх проблем на всю світову економіку, паразитує на світовій економіці і на монопольному доларовому становищі», - заявив Путін.

Американський телеканал не пропустив цю заяву, зроблену перед молодіжною аудиторією, що підтримує Путіна.

Ерік Боллінг, ведучий програми, що виходить у прайм-тайм на телеканалі Fox Business, обурився сказаним Путіним.

За його словами, прем'єр-міністру варто було б радіти з того, що в Росії зараз такий же лад, як і в США, - капіталізм.

Боллінг переконаний, що потрібно бути вдячним капіталізму за те, що він, за словами американського телеведучого, «став мільярдером і диктатором».

У сегменті програми, присвяченому Путіну, запрошений в якості експерта політолог Аріель Коєн висловив думку, що, критикуючи США, російський прем'єр намагається сподобатися російської молоді.

Як повідомлялось, перебуваючи у «Селігер-2011» Путін також заявив, що повернення Росії до тоталітарної форми правління не можливе.

«Це неефективний спосіб управління, це особливо в сучасних умовах тупиковий шлях, тому що всі елементи тоталітарного режиму - там є головне, що завдає шкоди, - тоталітарна форма правління геть вбиває свободу і творчу активність людини», - зазначив Путін

Нагадаємо, Сенат США схвалив компромісний план підвищення межі зовнішніх запозичень за кілька годин до того моменту, коли Сполучені Штати могли оголосити про перший в історії цієї країни дефолт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.