НОВИНИ

Гроші уряду Каддафі Франція віддала лівійським повстанцям

Франція розморозила 259 млн доларів лівійських активів та передала їх на розпорядження Перехідному уряду Лівії для використання на гуманітарні потреби. Про це повідомляє видання Rzeczposplita.

«Це кошти, які належать лівійському уряду. Гроші будуть спрямовані на закупівлю продуктів харчування та медикаментів», - зазначив новий голова Перехідного уряду Лівії (ПРЛ) Мансур Саїф аль-Наср.

Нагадаємо, що 7 червня 2011 року Франція визнала Перехідний уряд Лівії за єдиного представника лівійського народу. «ПРЛ – єдиний орган влади, з яким офіційний Париж може вести переговори», підкреслено на сайті французького МЗС.

Як відомо, у зв'язку з подіями в Лівії Великобританія скасувала дипломатичний імунітет і заморозила фінансові активи лівійського лідера та членів його сім'ї у Великобританії. Сполучені Штати заблокували активи Муаммара Каддафі та його оточення у розмірі близько 30 млрд доларів.  Німеччина заморозила банківські рахунки сина лівійського лідера Муаммара Каддафі. Австрія також заморозила рахунки сім'ї Каддафі - на 1,2 млрд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.