НОВИНИ

Росія нацькувала на США Південну Осетію та Абхазію

Росія та її могутні союзники – Абхазія й Південна Осетія – оперативно відреагували на резолюцію Сенату США, ухвалену 29 липня з питання територіальної цілісності Грузії, в якій Сенат заявив, що визнає Абхазію і Південну Осетію окупованими Росією територіями. Про це в матеріалі «Росія: агресія вихлюпується через край» пише Сергій Грабовський.

За словами автора, визнана Росією, островом Науру і ще кимось Абхазія, очевидно, також почувається супердержавою, бо заява того її відомства, що прибрало собі назву «МЗС», має тональність, що личила б радше комуністичному Китаю часів «культурної революції» та «копання глибоких шанців і накопичення запасів рису»:

«Замість того, щоб сконцентрувати свою увагу на розв’язанні страхітливої економічної ситуації у США, обвал якої може призвести до плачевних наслідків для всього світу, Сенат Сполучених Штатів втручається у внутрішні справи країни, чий внутрішній устрій і динаміку розвитку за останні десятиліття після розпаду СРСР так і не зміг зрозуміти... Однак протягом усього цього часу США продовжують відкриту антиабхазську діяльність, застосовуючи політичні та економічні санкції, перешкоджаючи зовнішньоекономічній діяльності нашої держави. Така позиція вкотре засвідчує, що США є стороною грузино-абхазького конфлікту і не можуть виступати, як незалежний посередник у процесі переговорів», – цитує автор заяву МЗС Абхазії.

А от Південна Осетія глибоко розчарована рішенням США. Виявляється, «Грузія ніколи не мала законного права на територію Південної Осетії, яка була включена до складу Грузинської ССР 1922 року проти волі осетинського народу... (не знаю, як там було із совєтською Грузією, тільки у 1918-21 роках цей регіон входив до складу незалежної Демократичної Республіки Грузія – С.Г.) Російський військовий контингент у Південній Осетії, який здійснює свою місію на основі відповідних двосторонніх домовленостей і жодною мірою не є «окупантом», як стверджують американські сенатори, на сьогоднішній день є гарантом мирного життя і вносить величезний внесок у забезпечення стабільності та безпеки республіки», - так заявило «закордонне відомство» цього визнаного знов-таки Росією, Науру і Ко мікрорайону (за числом цивільного населення).

«Хто пам’ятає, одразу скаже – писали ті самі люди, що свого часу робили подібні заяви від імені вже згаданого Бабрака Кармаля, або ж їхні натхненні учні», – додає Грабовський.

Детальніше читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.