НОВИНИ

Єхануров відмовився у суді відповідати на питання Тимошенко про РосУкрЕнерго

Печерський районний суд Києва, який розглядає справу щодо газових контактів з Росією, вже понад три години допитує колишнього міністра оборони України Юрія Єханурова.

Тривалий час екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ставить Єханурову питання про діяльність компанії «РосУкрЕнерго».

Зокрема, Тимошенко намагається з’ясувати, чому РосУкрЕнерго з’явилося на газовому ринку України, коли уряд очолював саме Єхануров, чому, перебуваючи на посаді прем’єр-міністра, він не забезпечив визначення ціни на газ на 2007 рік при підписанні угоди на 2006 рік, хоча ставка на транзит газу була зафіксована на 5 років.

У відповідь Єхануров зауважив, що всі запитання Тимошенко ставить для того, щоб вони були висвітлені у засобах масової інформації.

«Всі запитання робляться для ЗМІ. Я не буду по п’ять разів відповідати на ці запитання», - заявив Єхануров.

Як повідомлялось, раніше представники прокуратури протестували проти питань Тимошенко про РосУкрЕнерго, заявляючи, що ці питання до справи не стосуються.

У суді Єхануров заявив, що газові контракти з Росією у 2009 році були підписані під тиском через борги корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ) перед Міністерством оборони Росії.

Перед цим, під час свідчень Єхануров також сказав, що на підписання газових договорів Тимошенко видала власні доручення за директиви уряду.

Нагадаємо, 29 липня екс-заступникі глави НАК «Нафтогаз України» Ігор Діденко у Печерському суді повідомив, що директиви уряду йому передав  екс-голова НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.