НОВИНИ

Порушення санітарних норм виявилено у 750 дитячих таборах

Державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України виявила порушення санітарного законодавства у 746 дитячих закладах оздоровлення та відпочинку з 3393 перевірених у період з 14 по 31 липня.

Як повідомили Тижню у прес-службі МОЗ, кількість закладів, у яких виявлено порушення складає  майже 22 % від загальної кількості перевірених закладів.

За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 808 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи відсторонено 394 працівники, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

За звітний період головними державними санітарними лікарями адміністративних територій призупинено експлуатацію 48 закладів оздоровлення та відпочинку дітей та харчоблоків. 12 справ передано до прокуратури.

Фахівцями державної санепідслужби перевірено 1577 підприємств з виробництва та постачання харових продуктів, з яких на 356 виявлені порушення санітарного законодавства, що складає 22,5% від загальної кількості перевірених підприємств, у зв'язку з чим 359 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Від роботи відсторонено 330 осіб за непройдені профілактичні медичні огляди.

Головними державними санітарними лікарями адміністративних територій призупинено функціонування 18 підприємств з виробництва та постачання харчових продуктів.

Нагадаємо, за півтора місяці літа в Україні було  зафіксовано щонайменше п’ять масових отруєнь дітей у таборах відпочинку та оздоровлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.