НОВИНИ

Патріарх Кіріл після візиту в Україну зліг від гострого вірусу

Патріарх Московський і всієї Русі Кіріл відмінив візити у Кронштадт і Дівєєво 31 липня та 1 серпня, як планувалося раніше. Про це повідомила прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі.

Після візиту до України глава РПЦ переніс гостре вірусне захворювання, у зв'язку з чим лікарі настійно рекомендують йому в найближчі дні відмінити подорожі, зробити перерву в його щільному робочому графіку.

Зараз Патріарх Кіріл перебуває під наглядом лікарів. Його самопочуття оцінюється як нормальне.

Як повідомлялось, глава РПЦ прибув в Україну 26 липня. По дорозі до Києва він залетів до президента Віктора Януковича у Криму, а у Києві зуст рівся з грузинським патріархом Ілією II, який також перебував в Україні з візитом

Під час святкового молебня на Володимирській гірці з нагоди святкування хрещення Русі глава РПЦ назвав пам'ятник князеві Володимиру в Києві пам'ятником Кірілу.

Також, під час зустрічі з ректорами вищих навчальних закладів України в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Кіріл закликав їх піклуватися разом з церквою про збереження і передачу молоді фундаментальних етичних цінностей.

Ректорів провідних державних вищих навчальних закладів Львова не запрошували на зустріч з московським патріархом Кірілом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.