НОВИНИ

Начальнику Одеського порту продовжили термін утримання під вартою

Центральний районний суд Сімферополя 29 липня продовжив термін затримання начальника державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» Миколи Павлюка, підозрюваного у зловживанні службовим становищем, до 2 серпня. Про це повідомив представник прокуратури Криму.

«Термін утримання під вартою продовжено до вівторка», - повідомило джерело.

При цьому прокуратура наполягала на арешті керівника порту.

Нагадаємо, ввечері 27 липня співробітники прокуратури затримали в Одесі Павлюка і доставили його в ізолятор тимчасового утримування в Сімферополі.

Прокуратура Одеської області порушила справу за фактом незаконної здачі в оренду будівлі готелю "Одеса", розташованої біля Одеського морського вокзалу.

Пізніше Генеральна прокуратура передала справу в прокуратуру Криму, де її було перекваліфіковано й порушено вже проти Павлюка.

22 липня співробітники прокуратури Криму затримали в Києві Павлюка, пізніше його помістили у слідчий ізолятор у Сімферополі.

25 липня суд звільнив Павлюка під заставу, але незабаром він був госпіталізований в Одесі зв'язку з різким погіршенням здоров'я.

За словами його адвоката Сергія Ємця, 29 липня Павлюк має з'явитися до слідчого прокуратури Криму й у Центральний райсуд Сімферополя, при цьому в цей день суд може заарештувати його підзахисного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.