НОВИНИ

Прокуратура переконана, що справа Тимошенко не розвалюється

Прокурор Лілія Фролова, що представляє державне обвинувачення у справі екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, не вважає, що ця справа розсипається в суді. Про це вона заявила сьогодні журналістам після закінчення судового засідання.

«Мені зовсім не здається, що справа розсипається. Всі свідки підтвердили покази, які вони давали на стадії досудового слідства, все йде своєю чергою. У нас є ще багато свідків, яких ми не допитували, тому я вважаю, що все у нас нормально тримається», - зазначила Фролова, яку цитує ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко в коментарі журналістам також відзначив, що всі свідки підтверджують свої свідчення, дані на досудовому слідстві.

«Вони всі говорили про те, що тоді була криза, вони всі говорили про те, що російська сторона займала жорстку позицію, вони всі з самого початку говорили про те, що не було альтернативи, вони всі говорили про те, що прем'єр діяла відповідно до своїх повноважень і все було законно, вони все підтверджували ціну на газ $232, вони підтверджували, що збитків не було. Але незважаючи на все це, головне слідче управління Генеральної прокуратури продовжувало розслідувати цю справу. Всупереч всім цим твердженням слідчий склала обвинувальний висновок, всупереч всім цим твердженням перший заступник генерального прокурора його підписав і всупереч всім цим твердженням суддя зараз розглядає цю справу в суді», - зазначив він.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва відклав до 1 серпня розгляд справи Юлії Тимошенко про зловживання сложбовим становищем під час укладання газових угод з Росією 2009 року.

Як повідомлялося, Адміністрація Президента рішуче відкидає звинувачення у втручанні в судовий процес та у впливі на його учасників, що з’явилися у ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.