НОВИНИ

Тимошенко пояснила, для чого закидає суддю клопотаннями про його відвід

Лідер партії «Батьківщина», екc-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в понеділок, 1 серпня, наполягатиме на розгляді не розглянутих сьогодні клопотань, зокрема про відвід судді Родіону Кірєєву та представникам державного обвинувачення через порушення ними норм Кримінально-процесуального кодексу.

Про це Тижню повідомили у прес-службі політики.

«Я думаю, що буде традиційний відвід судді, тому що ми просто взяли зараз за правило документувати всі порушення, які суддя проводить протягом дня, і коли він проводить такі явні і недопустимі порушення, то зрозуміло, що ми на наступний день оформлюємо це заявою про відвід, щоб це залишилося в справі», - сказала Тимошенко журналістам після завершення судового засідання. 

При цьому вона висловила сумнів у тому, що суддя задовольнить ці клопотання. «Ми розуміємо, що відводу судді не буде, але нам потрібно таким чином документувати кожне порушення, яке здійснюється під час цього судового процесу», - пояснила вона. 

Тимошенко також повідомила, що відводи прокурорам заявлятимуться обов’язково, «і це, в принципі, очевидні речі, тому що прокурори не з'ясовують істину, не виконують закон, вони займаються обслуговуванням політичних репресій». 

Нагадаємо, під час деяких засідань Печерського райсуду Юлія Тимошенко по кілька разів заявляла клопотання про відвід судді Родіона Кірєєва. У свою чергу, він постійно відмовляв їй у цьому проханні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.