НОВИНИ

Азаров дав Добкіну 100 млн на метро

Кабінет міністрів ухвалив рішення про виділення Харкову близько 100 млн грн. на будівництво станції метро «Перемога». Про це заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, повідомляє прес-служба держадміністрації.

«Ми чекаємо, коли буде підписано постанову, починаємо працювати з Мінфіном і планувати свої дії», - підкреслив губернатор.

За повідомленням прес-служби, гроші надійдуть в область, ймовірно, восени.

«Ці гроші будуть освоєні в 2011 році виключно на будівництво станції метро «Перемога». Думаю, ми почнемо отримувати ці кошти починаючи з вересня. Часу у нас мало, необхідно буде освоювати по 25 млн на місяць - це не так і мало», - зазначив Добкін.

Нагадаємо, у харківському метро розгорівся скандал з лавочками у грудні, коли відкрили нову станцію "Олексіївська".  Як стало відомо ЗМІ, на цій станції були встановлені 10 лавочок, вартість яких становить1,5 мільйона гривень. При цьому вони були закуплені за процедурою "закупівлі в одного учасника" (тобто без торгів) у харківського ПП "Р-1".

На початку січня прокуратура підтвердила законність процедури закупівлі лавок, встановлених на станції метро "Олексіївська" у Харкові. Зокрема було повідомлено, що вартість лавок "згідно з укладеним договором та фактично перерахованими коштами, склала 288 тис грн".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.