НОВИНИ

Тимошенко попросила вибачення в Діденка і вирішила його не допитувати в суді

Екс-прем'єр-міністр України, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко не поставила жодного запитання свідкові у «газовій справі» екс-заступникові глави НАК «Нафтогаз України» Ігорю Діденку під час судового засідання в п'ятницю.

«Окрім вибачень, у мене питань немає», - сказала вона у відповідь на пропозицію головуючого на процесі судді Родіона Кірєєва поставити свідкові запитання.

Діденко відповідав на питання звинувачення у присутності свого адвоката Ігоря Степанова.

Відповідаючи на питання про те, чи бачив він директиви на переговори за ціною на газ, Діденко сказав: «Дубина дав мені теки, я подивився - директиви. Я побачив підпис Юлії Володимирівни, печатку, підпис Продана (екс-глави Мінпаленерго Юрія Продана - ред)».

За його словами, він уперше побачив цей документ 19 січня 2009 року в будинку уряду РФ.

«Після підписання контрактів для мене було зрозуміло, що ми йдемо в руслі цього документу», - сказав він.

При цьому Діденко пояснив, що він не юрист, і не може вдаватися до юридичних тонкощів подібного роду документів.

Допит Діденка тривав близько 40 хвилин.

Перед Діденком до перерви в засіданні суду був допитаний екс-голова НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина, який повторив, що підписати газові угоди його примусила Юлія Тимошенко.

Як відомо, Печерський районний суд Києва відмовився допитати як свідків колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і колишнього першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова в справі про розмитнення 11 млрд куб м газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.