НОВИНИ

Генпрокуратура не збиралась арештовувати Мельниченка

Генеральна прокуратура заперечує наявність постанови про арешт колишнього співробітника президентської охорони Миколи Мельниченка. Про це повідомив начальник відділу зі зв'язків із засобами масової інформації Генпрокуратури Юрій Бойченко.

«Якби була така постанова про арешт, то про неї б ніхто нічого не говорив», - заявив він, коментуючи заяву Мельниченка про наявність постанови про узяття останнього під арешт.

Бойченко назвав самопіаром цю заяву Мельниченка.

Нагадаємо, 29 липня Апеляційний суд Києва визнав законним рішення Печерського райсуду, що визнав незаконним закриття Генпрокуратурою справи проти Мельниченка за частиною 2 статті 328 Кримінального кодексу (розголошення держтаємниці), частиною 1 статті 358 (підробка документів), частини 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень).

Мельниченко трохи пізніше заявив, що має намір відправитися в Генпрокуратуру, де його заарештують, оскільки є відповідна постанова.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Мельниченка в січні 2001 року.

Він обвинувачувався в скоєнні 2 тяжких злочинів - перевищенні влади й розголошенні державної таємниці.

У першій половині березня 2005 року Генпрокуратура закрила цю справу, оскільки вважала, що Мельниченко діяв у стані гострої потреби для запобігання потенційній шкоді суспільним інтересам.

Записи Мельниченка визнано речовими доказами в справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.