НОВИНИ

Скандальну забудову на Гончара знову пікетували

Громадська організація «Молодіжний рух Києва» провів акцію на місці скандального будівництв елітного житлового будинку на вулиці Гончара, 17-23 у Києві.

Як повідомляє кореспондент Тижня, активісти руху намагалися пройти на будівельний майданчик, щоб з’ясувати на якій підставі триває зведення будинку.

Охорона не пустила нікого на територію.

В результаті активісти викликали міліцію, яка не допомогла їм потрапити на майданчик.

Представники руху заявили, що через два тижні розпочнуть безстрокове пікетування і голодування у разі продовження будівництва.

Нагадаємо, 14 липня Київська міська рада ухвалила рішення щодо припинення будівництва в центрі Києві в межах вулиць Володимирська, Рейтарська, Гончара, Велика Житомирська, Михайлівська й Михайлівського провулка.

До переліку найбільш резонансних забудов столиці увійшов елітний житловий комплекс Fresko Sofia по вулиці Гончара, 17-23 неподалік від Софійського собору. Його забудовником виступає ТОВ "Інвестиційно-будівельна група", опосередкованим співвласником якого є підприємець Олександр Дубров.

Будівництво "Fresco Sofia", яке загрожує Софії Київській, було зупинене рішенням мера Києва Леоніда Черновецького і рішенням Шевченківського районного суду столиці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.