НОВИНИ

У Криму два офіцери ЧФ Росії отримали по 4 роки в’язниці за прослуховування

Феодосійський міський суд засудив до 4,5 і 4 років позбавлення волі двох офіцерів Чорноморського флоту РФ за придбання та установку підслуховуючих пристроїв.

Як повідомив у п'ятницю на прес-конференції в Сімферополі заступник прокурора Криму Володимир Боян, вирок російським офіцерам було винесено минулого тижня.

"Обидва засуджених - підполковник і майор. Це офіцери Чорноморського флоту Росії, які скуповували у нас на ринку апарати для прослуховування і встановлювали їх", - повідомив він.

"Є вирок, засудили до чотирьох з половиною, чотирьох років позбавлення волі із застосуванням статті 175 Кримінально процесуального кодексу України з відстрочкою виконання вироку на 1 рік", - зазначив Боян.

За його словами, це не перший випадок, коли ці офіцери здійснювали такі дії.

Також заступник прокурора зазначив, що відповідно до рішення суду обидва офіцери повинні будуть регулярно відзначатися в правоохоронних органах і повідомляти про те, якщо вони будуть змінювати місце проживання або реєстрацію.

Нагадаємо, міська державна адміністрація Севастополя 25 березня направила лист командуванню Чорноморського флоту Росії, в якому просить погасити заборгованість підприємств флоту перед містом у розмірі понад 20 млн гривень.

Зазначимо, що у травні Україна і Росія почали консультації про перегляд переліку об'єктів, орендованих Чорноморським флотом РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.