НОВИНИ

Дарницький міст у Києві частково закриють на тиждень

Дарницький міст у Києві буде перекрито у напрямку з лівого берега на правий протягом наступного тижня. Про це повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці, що є замовником будівництва.

Міст буде перекрито у зв’язку із продовженням монтажу спеціальних конструкцій (деформаційних пристроїв)на залізнично-автомобільному мостовому переході через Дніпро устолиці.

Тому з 1 по 8 серпня проїзд автотранспорту з лівого берега по мостовому переходу буде перекрито.Автомобільний рух буде перекрито з 10:00 1 серпня до 6:00 8 серпня цього року.

Через монтаж деформаційних пристроїврух на мосту з правого на лівий берегбуло перекрито з 28 липня по 1 серпня.

Нагадаємо, 17 грудня 2010 рокубуло відкрито автомобільний рух по Дарницькому мосту через Дніпро з лівого на правий берег.

31 березня цього року буловідкритоавтомобільний рух з правого на лівий берег.

У травні також було відкрито автомобільний проїзд з правого берега на лівий, із заїздом з боку моста Патона.

Для завершення будівництва залишилося відкрити ще один заїзд з лівого на правий берег - у напрямі Кончі-Заспи.

На початку липня Кабінет міністрів збільшив фінансування будівництва Дарницького залізнично-автомобільного мостового переходу в Києві на 36%. А днями стало відомо, що президент Віктор Янукович скоротив територію Національного ботанічного саду ім. Миколи Гришка в Києві на 0,5 га для будівництва цього мосту.

 Будівництво мосту почалося у 2004 році, проектом передбачено загальну довжину мосту 1 066 м, 2 залізничні колії, 6 смуг руху автомобільного транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.