НОВИНИ

Екс-адвокат Тимошенко не визнає свою вину

Колишній захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Микола Титаренко не визнав свою вину щодо порушення правил адвокатської етики під час судового розгляду. Про це заявив депутат від БЮТ, екс-захисник Тимошенко Сергій Власенко.

Так, Власенко підтвердив, що Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області відкрила провадження щодо Титаренка. «Так, воно відкрито», - повідомив він.

Провадження було відкрито згідно з відповідною постановою Печерського районного суду Києва у зв'язку з порушенням Титаренкомадвокатської етики в залі суду, додав Власенко.

При цьому депутат, посилаючись на слова самого Титаренка, спростував інформацію, озвучену головою кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області Петром Бойком, про те, що колишній адвокат Тимошенко визнав свою провину.

Власенко підкреслив, що дане виробництво відкрито безпідставно.

За словами депутата, результатом цього виробництва може бути догана або позбавлення права займатися адвокатською діяльністю.

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника у «газовій»справі Миколи Титаренка11 липня. Тоді вона наголосила, що до такого рішення її змусив суд, постійно відмовляючи її захиснику надати час для ознайомлення з матеріалами справи та вироблення лінії захисту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.