НОВИНИ

Дубина в суді повторив, що підписати газові угоди його примусила Тимошенко

Екс-глава НАК «Нафтогаз України» Олег Дубина у своїх свідченнях в суді у «газовій справі» проти екс-прем'єра, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко заявив, що не став би підписувати угоду з РФ в 2009 році, якби знав, що таке рішення не затверджене Кабінетом міністрів.

«Я сказав, що не підписуватиму контракти без рішення уряду. На що Юлія Володимирівна сказала, що таке рішення буде», - сказав він в ході засідання Печерського районного суду Києва в п'ятницю.

Крім того, в ході засідання суддя Родіон Кірєєв зачитав свідчення Дубини Генпрокуратурі під час слідства, в яких він вказував, що підписав контракти «за прямою вказівкою Юлії Володимирівни».

У цих свідченнях він підкреслив, що «із слів, які йому говорили, протокол був прийнятий на Кабінеті міністрів (директиви уряду - ред)».

Дубина додав, що він в цей час знаходився в Москві і не міг перевірити, чи це так.

Як відомо, у зачитаних 15 липня у Печерському суді свідченнях колишнього голови НАК «Нафтогаз України» Олега Дубини говорилося, що екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко під загрозою звільнення змусила його підписати газові контракти з Росією у 2009 році.

Нагадаємо, 28 липня суд допитав як свідка колишнього заступника генерального прокурора, нині заступника міністра палива та енергетики Тетяну Корнякову. Її свідчення також були на користь Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.