НОВИНИ

Тимошенко пояснила, чому не долучає до справи нових захисників

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко звинувачує суддю Родіона Кірєєва у залякуванні її адвокатів.

Про це вона заявилапід час обговорення питання щодо долучення до судового процесу Сергія Власенка, пояснюючи, чому вона не долучає до справи нових захисників.

За словами Тимошенко, вона не може знайти собі нових захисників, "які б погодились на таку роботу", оскільки їм не дають можливості знайомитися з матеріалами справами, а також через те, що головуючий постійно застосовує до них дисциплінарні санкції.

"Він (суддя) ініціює дисциплінарні санкції, таким чином він залякує, принижує моїх адвокатів, репресує їх так само, як репресує мене", - заявила Тимошенко.

"Саме тому сьогодні знайти такого адвоката, який хотів би йти в цю справу з суддею Кірєєвим та з цими прокурорами, таких адвокатів просто не знаходиться", - сказала вона.

У свою чергу Кірєєв наголосив, що виносив відповідні постанови щодо захисників, оскільки вони зловживали своїми правами і порушували порядок у залі.

"Суд зобов'язаний реагувати на порушення і суд відреагував. Окремі постанови судом виносилися, але вони не направлені до відповідних кваліфікаційних органів", - зазначив він.

Нагадаємо, 11 липня Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника у цій справі Миколи Титаренка. Тоді вона наголосила, що до такого рішення її змусив суд, постійно відмовляючи її захиснику надати час для ознайомлення з матеріалами справи та вироблення лінії захисту.

Сьогодні стало відомо, що стосовно Титаренка розпочато дисциплінарне провадження.

26 липня Тимошенко відмовилася від захисників Миколи Сірого та Олександра Плахотнюка,аргументувавши це тим, що суд не дав можливості належним чином ознайомитися з матеріалами справи.

При цьому 28 липня Кірєєв відмовив Тимошенко в допуску трьох захисників - народного депутата Сергія Власенка та американських адвокатів Роджера Енока і Марка Фелдмана. Аналогічну відповідь Тимошенко отримала сьогодні стосовно Власенка, якого вона хотіла залучити як громадського захисника, та цивільного відповідача Роджера Енока (громадянина США).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.