НОВИНИ

На Банковій категорично заперечують свою причетність до справи Тимошенко

Адміністрація Президента рішуче відкидає звинувачення у втручанні в судовий процес та у впливі на його учасників, що з’явилися у ЗМІ. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Подібні звинувачення, що ґрунтуються на інформації, відображеній у властивостях електронного документу, не витримують жодної критики», - сказано у повідомленні.

«Ніяких розпоряджень від посадових осіб Адміністрації Президента щодо підготовки прес-релізу для заступника міністра палива та енергетики, колишнього заступника Генерального прокурора не надавалося», - наголошують на Банковій.

У повідомленні зазначається, що «за опублікованою у ЗМІ інформацією розпочато перевірку».

«Про її результати буде поінформовано громадськість і ЗМІ», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні екс-прем’єр Юлія Тимошенко вимагала долучити до матеріалів її справи щодо «газових» угод 2009 року матеріали ЗМІ, у яких йдеться про вплив Адміністрації Президента на розгляд її справи.

Йдеться про статтю «Адміністрація президента викрила свою роль у справі Тимошенко?» журналіста «Української правди» Сергія Лещенка, у якій сказано, що електронний лист від імені колишньої заступниці генпрокурора Тетяни Корнякової, де вона вимагала спростування щодо висловлювань чиновниці у суді у справі Юлії Тимошенко, журналістам був розісланий із Адміністрації Президента.

У листі вимагалося спростування інформації про те, що Корнякова «стала на сторону Тимошенко».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.