НОВИНИ

Мельниченко піде здаватись Генпрокуратурі

Колишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко заявив про намір вирушити в Генеральну прокуратуру для того, щоб його взяли під арешт. Про це він повідомив журналістам.

«Є постанова про взяття мене під арешт, і зараз я їду в Генпрокуратуру, щоб мене взяли під арешт, прямо зараз», - сказав Мельниченко.

Він також зазначив, що рішення Апеляційного суду Києва й рішення Печерського районного суду столиці вказують на те, що колишній Президент (1994-2005) Леонід Кучма боїться відповідати за свої злочини.

Апеляційний суд Києва визнав законним рішення Печерського районного суду Києва, що визнав незаконним закриття Генеральною прокуратурою справи проти колишнього співробітника президентської охорони Миколи Мельниченка.

«Апеляцію Мельниченка залишити без задоволення», - сказано в рішенні.

Таким чином, суд підтвердив законність рішення Печерського районного суду Києва.

Як повідомлялось, на початку липня один з адвокатів Мельниченка Микола Неділько оскаржив рішення Печерського районного суду Києва, що визнав незаконним закриття Генеральною прокуратурою справи проти підзахисного.

23 червня Печерський райсуд оголосив своє рішення, яким визнав незаконною постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи проти Мельниченка й скасував її.

Суд дійшов висновку, що справу було закрито без проведення повного об'єктивного розслідування, а доводи в постанові про закриття справи не є мотивованими, висновки про перебування Мельниченка в стані гострої потреби є передчасними, оскільки не було встановлено його мотиви.

Таким чином, суд визнав незаконним закриття кримінальної справи проти Мельниченка за частиною 2 статті 328 (розголошення держтаємниці), частиною 1 статті 358 (підробка документів), частини 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу.

Того ж дня, Мельниченко назвав рішення Печерського райсуду очікуваним, висловивши впевненість, що апеляційний суд підтвердить його. Тому він не мав наміру особисто оскаржувати це рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.