НОВИНИ

Тимошенко хоче долучити до справи матеріали керування судовим процесом з АП

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко вимагає долучити до матеріалів її справи щодо «газових» угод 2009 року матеріали ЗМІ, у яких йдеться про вплив Адміністрації Президента на розгляд її справи. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

«УП знайшла, хто деригує ГПУ і судом. Звичайно ж АП Януковича. Зараз буду наполягати на долученні до справи цього факту», - написала Тимошенко.

Повідомяється, що відповідне клопотання Тимошенко вже зареєструвала в канцелярії Печерського райсуду

За її словами, матеріали доводять безпосередню участь адміністрації президента у "ручному управлінні процесом над нею".

Сьогодні суд продовжить заслуховувати свідків. Зокрема, у коридорах журналісти зустріли екс-голову Нафтогазу Олега Дубину. Напередодні суддя Родіон Кірєєв долучив колишнього заступника голови Нафтогазу Ігоря Діденка як свідка захисту, а сьогодні стало відомо, що повістку в суд як свідок отримав екс-президент Віктор Ющенко.

Нагадаємо, напередодні журналіст «Української правди» Сергій Лещенко у статті «Адміністрація президента викрила свою роль у справі Тимошенко?» повідомив, що електронний лист від імені колишньої заступниці генпрокурора Тетяни Корнякової, де вона вимагала спростування щодо висловлювань чиновниці у суді у справі Юлії Тимошенко, журналістам був розісланий із Адміністрації Президента.

У листі вимагалося спростування інформації про те, що Корнякова «стала на сторону Тимошенко».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.