НОВИНИ

У БЮТ пояснили, що «не публічні» коментарі посол Франції зробив на публічному заході

Здивування постійного представника України при ООН, посла у Франції в 2003-2007 роках Юрія Сергєєва щодо публікації прес-службою «Батьківщини» коментаря французького посла в Україні Жака Фора з приводу судового процесу над екс-прем'єром Юлією Тимошенко є абсолютно безпідставними. Про це у коментарі Тижню заявила прес-секретар партії Катерина Лебедєва.

Нагадаємо, Сергєєв заявив, що це «це неправильно виносити на публіку коментарі посла, які були зроблені не публічно. Подібні кроки шкодять іміджу посла, і, врешті-решт, ефективності його роботи».

У відповідь Лебедєва зазначила, що захід, у якому брав участь посол Франції був публічним. Так, об 11.30 вчора в Укрінформі відбувався круглий стіл під назвою «Право на захист: проблеми реалізації» (організатор - Українське юридичне товариство).

«Пан посол, виголошуючи свою заяву, очевидно давав собі раду, що він знаходиться в інформаційному агенстві, на публічному заході круглий стіл, на якому присутні кореспонденти, які мають очевидні ознаки того, що вони журналісти (камери, диктофони)», - наголосила прес-секретар.

За її словами, на круглому столі були присутні, окрім кореспондента партії, журналісти УНІАН та каналу 24. «Якщо ви уважно звернете увагу на відео, яке було опубліковано, там видно, що прямо перед послом стояв серед іншого мікрофон каналу 24», - додала вона.

«Заява пана Сергєєва виглядає для нас не те, щоб безпідставною, а абсолютно абсурдною», - заявила прес-секретар партії Тимошенко. Вона додала, що «коли людина приходить на публічний захід, то вона розуміє, що все сказане нею буде опубліковано».

Лебедєва також зауважила, що першими цей коментар посла Франції дав УНІАН. «Першими повідомлення про цю заяву посла дала не прес-служба «Батьківщини», а УНІАН. Це можна перевірити по часу виходу новин. Там на півгодини раніше у відкритому доступі з’явилася новина про посла», - зазначила вона.

«Тому я ще раз повторюю, що абсолютно безпідставна заява», - підкреслила Лебедєва.

Нагадаємо, прес-служба «Батьківщини» вчора повідомила, що, за словами Надзвичайного та Повноважного посла Франції в Україні Жака Фора, процес над Юлією Тимошенко «знаходиться дуже далеко від права, але знаходиться дуже близько до політики».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.