НОВИНИ

Попередня причина вибуху на шахті "Суходольська" - вибух метану

Ймовірною причиною аварії на шахті «Суходольська-Східна», де загинули 16 гірників і доля дев'яти досі залишається невідомою, є вибух повітряно-метанової суміші. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, коментуючи хід робіт з ліквідації аварії на шахті, заявив, що «зараз усі сили області спрямовані на порятунок гірників на шахті «Суходольська-Східна».

«Зараз ведуться рятувальні роботи. На місці аварії працює робоча група, яку очолює міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко і оперативна група Головного управління МНС в Луганській області», - розповів він.

Пристюк також підтвердив, що постраждалим буде надана допомога з державних та обласного бюджетів.

Нагадаємо, вибух на шахті «Суходольська-Східна» стався близько 2 години ночі.

Відзначимо, що адміністрація об'єднання «Краснодонвугілля», до якого входить шахта «Суходільська-Східна», пообіцяла виплатити сім'ям загиблих гірників по 1 млн грн.

«Краснодонвугілля» входить до структури компанії Метінвест, що контролюється структурами народного депутата Ріната Ахметова.

Це одна з найбільших вугільних компаній України з видобування і збагачення коксівного вугілля марок "Ж" і "К". Об'єднує сім шахт і шахтоуправлінь, дві збагачувальні фабрики, а також сервісні підрозділи. У компанії працює більше 20 тисяч осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.