НОВИНИ

Екс-адвоката Тимошенко перевіряє дисциплінарна комісія

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області на своєму засіданні у четвер 28 липня визнала наявність достатніх підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно адвоката Миколи Титаренка.

Про це у коментарі газеті «Закон і Бізнес» заявив член дисциплінарної палати КДКА Київської області Петро Бойко.

Однією з підстав для відкриття дисциплінарного провадження стало порушення адвокатом правил адвокатської етики.

Так, за словами Бойка, всупереч ст. 53 Правил адвокатської етики Титаренко у заяві про відвід судді будував свою аргументацію на підставі свідомо неправдивих відомостей і свідомо неправомірної правової оцінки фактів.

Колишній адвокат Тимошенко особисто брав участь у засіданні при розгляді цього питання.

На засіданні він визнав, що порушив правила адвокатської етики, але не усвідомлював цього під час судового засідання.

Крім того, Титаренко повідомив, що це був для нього перший досвід представництва інтересів підсудних у кримінальних справах в його адвокатській практиці, крім справи про незначне ДТП.

Нагадаємо, 11 липня екс-прем’єр Юлія Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника у цій справі Миколи Титаренка. Тоді вона наголосила, що до такого рішення її змусив суд, постійно відмовляючи її захиснику надати час для ознайомлення з матеріалами справи та вироблення лінії захисту.

13 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області отримала подання судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва стосовно невиконання адвокатом Миколою Титаренком його обов’язків у повному обсязі щодо захисту Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.