НОВИНИ

Бойко з Балогою вже полетіли з’ясовувати причини вибуху на шахті

Зі столичного аеропорту «Жуляни» за дорученням президента Віктора Януковича о 8.00 вилетів літак з урядовою комісією, яка буде розбиратися з причинами аварії на шахті «Суходольська-Східна». Про це повідомляє прес-служба МНС.

До складу урядової комісії увійшли міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко , міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко, заступник міністра економіки Володимир Павленко та інші.

Найближчим часом на місце аварії вилетить прем'єр-міністр Микола Азаров.

Разом з тим адміністрація об'єднання «Краснодонвугілля», до якого входить шахта «Суходільська-Східна», пообіцяла виплатити сім'ям загиблих гірників по 1 млн грн.

У «Краснодонвугіллі» наголосили, що здійснюють всі необхідні заходи для ліквідації наслідків аварії та пошуку зниклих шахтарів.

Крім того, вони відзначили, що підприємство приділяє особливу увагу дотриманню правил техніки безпеки на своїх шахтах, постійно оновлюючи відповідне обладнання.

Нагадаємо, сьогодні вночі на шахті «Суходольська-Східна» (Луганська область) стався вибух, в результаті якого загинули 16 гірників. Троє шахтарів були госпіталізовані із опіками та травмами. Доля ще 9 гірників поки не відома.

На момент вибуху в шахті було 252 шахтарі, а на аварійній ділянці працювало 28. Гірників, які не постраждали в результаті вибуху, евакуювали.

Причину вибуху встановлюють.

«Краснодонвугілля» - одна з найбільших вугільних компаній України з видобування і збагачення коксівного вугілля марок "Ж" і "К". Об'єднує сім шахт і шахтоуправлінь, дві збагачувальні фабрики, а також сервісні підрозділи. У компанії працює більше 20 тисяч осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.