НОВИНИ

Мерседес наміснику Києво-Печерської Лаври подарував бізнесмен Новинський?

Дорогі автомобіль та телефон наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (УПЦ МП) Павлу подарував бізнесмен Вадим Новинський. Про це розповіли джерела газети "Сегодня" в оточенні бізнесмена.

«Це саме він подарував наміснику Лаври Павлу «Мерседес» і телефон Vertu. І сказав: «Якщо продаси і витратиш на потреби монастиря - ображуся», - розповіли в оточенні Новинського.

«У підсумку на «Мерседесі» намісник їздить сам, а телефон віддав своєму келійнику», - зазначило джерело.

Газета нагадує, що нещодавно на одному з телеканалів вийшов сюжет, де Павла викривали в тому, що він живе занадто розкішно.

При цьому раніше Павел назвав душевнохворим журналіста, який написав про Мерседес S-класу митрополита УПЦ МП Володимира (Сабодана) - така машина коштує 145 тисяч євро. 

Вадим Новинський є основним бенефіціаром «Смарт-холдингу».

 "Смарт-холдинг" - інвестиційна група з фокусом на вкладеннях в Україні, країни СНД і Європи.

Займається розвитком проектів у гірничо-металургійному комплексі ("Метінвест"), в нафтогазовому секторі (RegalPetroleum), у виробництві нерудних матеріалів ("Смарт- Нерудпром"), в суднобудуванні (SmartMaritimeGroup), в агропереробці ("Верес"), здійснює будівництво глибоководного порту Очаків і управляє низкою підприємств в інших галузях економіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.