НОВИНИ

Київські депутати хочуть накупити собі планшети iPad

Голова фракції Партії регіонів у Київраді Олексій Омельяненко запропонував закупити для депутатів Київради планшети Apple iPad, щоб вони могли отримувати документи для розгляду на засіданнях по електронній пошті.

"Таким чином, ми отримаємо колосальну економію паперу, і ніхто з депутатів вже не зможе сказати, що не отримав проекти рішень", - зазначив Омельяненко.

"Ініціюємо виділення коштів з міського бюджету на купівлю планшетів iРad для всіх депутатів Київради", - додав він. За його словами, iРad-и будуть власністю Київради, і ними користуватимуться депутати не лише цього скликання, але й наступних

Найпростіший такий планшетний комп’ютер коштує від 4,5 до 11 тисяч гривень. Щоб закупити їх для 120 депутатів Київради, знадобиться від 0,5 млн до 1,3 млн грн.

Ідею економії бюджетних коштів за рахунок комп'ютеризації пленарних засідань депутати підтримали.

За словами Олексія Давиденко ("Республіка Київ"), перед пленарним засіданням близько десяти співробітників декілька годин роздруковують документи.

"На останньому засіданні кожному депутату було видано по 3 стопки паперу - в цілому це майже 400 важких пачок. А ще є помічники депутатів, співробітники секретаріату і постійних комісій. На кожного одержувача було витрачено не менше 100 грн", - зазначив Давиденко.

При цьому він додав, що депутати можуть обійтися звичайними нетбуками, які значно дешевше Apple iPad.

Нагадаємо, у травні Київська міська державна адміністрація та Верховна Рада закупили ксероксів на 1,2 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.